В Херсоні відзначили батьків, дружини яких отримали звання “Мати-Героїня”

На день міста , в Херсоні відбулося урочисте вшанування сімей, матері яких отримали від президента України почесне звання “Мати -Героїня”.

Подяки за жертовний подвиг виховання дітей та щоденний особистий приклад від міської влади та Херсонської епархії УПЦ отримали чоловики матерів-героїнь – голови багатодітних родин. Подяки татусям за підписом митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна та секретаря Херсонської міської ради Галини Лугової, а також цінні подарунки для їх сімей були передани представниками влади та духовенства Херсонської епархії під час урочистостей в Покровському сквері.

Відзначати батьків багатодітних сімей стало приемною традіциею нашого міста, запропановане відділом у справах сім’ї Херсонської епархії УПЦ.