Давайте малювати разом!

Учнів недільних шкіл Херсонської єпархії та всіх бажаючих дітей у віці від 6 до 15 років запрошуємо взяти участь в конкурсі дитячого малюнка  “Пасхальна радість” .   Роботи приймаються до  20  квітня 2021 року включно. З правилами участі в конкурсі можна ознайомитись в Положенні про проведення конкурсу.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ VI  КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ПАСХАЛЬНА РАДІСТЬ»

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатором конкурсу дитячого малюнка (далі «Конкурс») виступає відділ у справах сім’ї Херсонської єпархії Української Православної Церкви (далі «Організатор»).

1.2. Основними цілями Конкурсу є:

– Духовно-моральне та естетичне виховання підростаючого покоління;

– Активізація роботи дитячих недільних шкіл в напрямку розвитку творчих здібностей дітей.

1.3. До участі в Конкурсі запрошуються учні дитячих недільних шкіл Херсонської єпархії та всі бажаючі.

2. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

2.1. Предметом Конкурсу є дитячі поробки і малюнки, присвячені святу Світлого Христового Воскресіння в номінаціях «Пасхальна радість», «Мій храм», «Моя сім’я», «Поробки».

2.2. Роботи оцінюються в наступних вікових категоріях:

– роботи учасників віком 6 – 10 років;

– роботи учасників віком 11 – 15 років.

2.3. Для участі в конкурсі приймаються малюнки, виконані на папері формату А4 або А3. Малюнки можуть бути виконані в будь-якій техніці (туш, масло, гуаш, акварель, пастель, кольорові олівці, фломастер, олівець, крейда, комп’ютерна графіка, змішані техніки і т. д.).

2.4. Малюнки повинні бути виконані без допомоги батьків і педагогів, підписані зі зворотної сторони: назва роботи, прізвище, ім’я, вік конкурсанта, П.І.Б. керівника, контактний телефон, назва храму.

2.5. Кожен учасник може представити на Конкурс не більше чотирьох робіт, по одній в кожній номінації.

2.6. Своєю участю в Конкурсі учасники приймають умови цього положення і рішення Організатора.

2.7. Організатор залишає за собою право використовувати надані на Конкурс роботи на свій розсуд без повідомлення автора.

2.8. Також приймаються роботи декоративно-прикладного мистецтва.

3. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1. Для участі в Конкурсі дитячі малюнки і роботи декоративно-прикладного мистецтва приймаються до 20 квітня 2021 року включно.

3.2 Конкурсні роботи потрібно відсканувати або сфотографувати і надіслати на електронну скриньку [email protected]. Координатор Ірина (моб. 067-681-10-27, 066-015-54-94 ).

4. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

4.1. Переможці Конкурсу визначаються журі, до складу якого входять представники відділу сім’ї Херсонської єпархії УПЦ.

4.2. Персональний склад журі затверджується Організатором.

4.3. Передбачено в кожній номінації по одному призовому місцю і приз глядацьких симпатій.

4.4. Переможці конкурсу нагороджуються призами та пам’ятними дипломами.

5.НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. Місце і час нагородження буде оголошено додатково.