ІІІ Всеукраїнська конференція керівників і співробітників єпархіальних відділів у справах сім’ї

img_20161103_1131461Місією Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї  у місті Київі був проведений  всеукраїнський форум, присвячений обміну досвідом та підвищенню кваліфікації керівників сімейних відділів в єпархіях нашої Церкви.

Наріжним завданням форуму є освоєння нових напрямків роботи, спрямованої назміцнення інституту сім’ї, підвищення престижу і ролі української родини, усвідомлення сенсу шлюбу, захисту життя ненароджених, дитинства, материнства і батьківства, профілактику соціального сирітства.

Керівник єпархіального відділу з питань сім’ї Херсонської єпархіі прот. Іоанн Грдієнко презентував перед Головою Місії, архієпископом Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном та всіма присутніми роботу свого відділу.

Відділу Херсонської єпархії була вручена грамота міссії за плідну співпрацю.

Конференція була завершена Божественною Літургією в Києво-Печерській Лаврі.