Конкурс на кращий творчий проект «ОДИН РАЗ НА ВСЕ ЖИТТЯ»

bezymyannyj-1

З благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, відділ з питань сім’ї Херсонської єпархії УПЦ  проводить конкурс на кращий творчий проект «ОДИН РАЗ НА ВСЕ ЖИТТЯ».

Положення про проведення конкурсу  на кращий творчий проект

1. Загальні положення

1.1. Конкурс на кращий творчий проект «Один раз на все життя» має виховну, просвітницьку, соціальну направленість та проводиться з метою популяризації традиційних сімейних цінностей у молодіжному середовищі.

1.2. Головними завданнями конкурсу є:

• Створення загального позитивного інформаційного фону навколо сучасної родини;
  • Підвищення зацікавленості з боку молоді до питання самоосвіти в сфері психології подружніх відносин;
  • Запобігання з числа розлучень серед молодих родин Херсонської області;
  • Фокусування уваги молоді на питаннях демографічної кризи в нашій країні;
  • Пропаганда здорового способу життя серед молоді шляхом привертання уваги до переваг життя в міцній родині;
  • Виховання у молоді почуття особистої відповідальності за майбутнє свого народу, його існування.

Терміни дії конкурсу: жовтень-грудень  2016 року.

1.3. Організатори конкурсу: відділ з питань сім’ї  Херсонської єпархії УПЦ.

1. Умови конкурсу:

2.1. У конкурсі можуть брати участь учні недільних шкіл старших класів.

2.2. Учні можуть надати до уваги журі власні авторські: реферати, презентації, відеоролики, оповідання, поетичні твори,сценарії, макет буклету, макет листівки та інше, в яких закладено зміст популяризації переваги життя в єдиному міцному шлюбі, створення багатодітної родини та захист життя ненароджених дітей. Об’єм творчої роботи довільний  (шрифт №14).

2.3. Творчі роботи здаються в друкованому та електронному вигляді викладачам недільних шкіл. Ті, в свою чергу, відбирають найкращі роботи, які передаються або надсилаються електронною чи поштовою адресою до журі  (організаторам конкурсу).

2.4.  Журі визначається головою відділу сім’ї Херсонської єпархії УПЦ .

Переможці конкурсу отримують призи від організаторів. Переможцями будуть визнані ті учні, які повністю розкрили завдання конкурсу. Передбачається 3 призових місця.

2.5. Своєю участю в Конкурсі  участники приймают умови цього положення та рішення Організатора.

2.7. Організатор залишає за собою право використовувати запропоновані у Конкурсі роботи на свій розсуд без повідомлення автора.

1. Порядок і терміни проведення конкурсу.

3.1.   Конкурс триває з 1 жовтня по 25 грудня. Роботи здаються особисто до Свято-Касперовського храму м. Херсона вул. Дорофєєва 17 чи надсилаються поштовою адресою:  73021 м. Херсон вул. Дорофєєва 17.  Робота має бути у конверті, підписана: від якого храму, учасник, керівник недільної школи чи настоятель храму, також обов’язково надсилається копія в електронному вигляді на поштову скриньку відділу з питань сім`ї. Електрона адреса: [email protected]

3.2    Час та місце нагородження буде оголошено додатково.

1. Очікуванні результати конкурсу.

Реалізація конкурсу творчих робіт серед учасників недільних шкіл на тему «Один раз на все життя» носить інформативно -просвітницький характер та є ланкою в системи роботи недільних шкіл  по подолання демографічної кризи та заохочення створення міцної родини.

Основними результатами проведення конкурсу ми вбачаємо:

• Популяризацію серед молоді позитивного відношення до сім’ї, як головного чинника людського щасливого буття.
  • Створення умов при яких молоді люди мають змогу проаналізувати особисте бачення своєї майбутньої родини, на яких принципах вона буде існувати.
  • Знайомство молоді з темою захисту життя ненародженої дитини дає змогу очікувати, що це її врятує від неприпустимого та необміркованого кроку у майбутньому дорослому житті, тим самим сприяє покращенню демографії у нашому місті та країни в цілому.
  • Підвищення зацікавленості молоді до питань самоосвіти у сфері психології подружніх відносин.
  • Завдяки конкурсу учасники мають змогу спробувати себе в галузі соціальної реклами.