Підсумки конкурсу творчих проєктів «Один раз на все життя» 2021 року

Конкурс творчих проєктів «Один раз на все життя» вже 4 роки поспіль залучає старшокласників до діалогу з питань сімейного виховання, подружніх стосунків, відповідальності за життя ще ненародженої дитини, позитивного ставлення до сім’ї як головного чинника людського щасливого буття.

Захід проходив з благословіння митрополита Херсонського й Таврійського Іоанна й за підтримки управління освіти та культури Херсонської міської ради. Конкурс був ініційований відділом у справах сім’ї Херсонської єпархії. Партнером конкурсу була Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки.
Конкурс “Один раз на все життя” був включений в план культурних заходів Херсонської міської ради.

Цього року до переліку номінацій організатори конкурсу додали «Просвітницький захід», долучивши до участі в конкурсі педагогів, бібліотекарів. Окрім виховної, просвітницької, соціальної спрямованості конкурс має на меті розвиток творчих здібностей учасників і набуття ними суспільно корисних навичок соціальної реклами та промоції.

На розгляд журі 2021 року представлено 48 творчих робіт від учнів, вчителів, бібліотекарів навчальних закладів, недільних шкіл області.

Роботи оцінювало компетентне журі у складі: протоієрей Іван Гордієнко, голова відділу у справах сім’ї Херсонської єпархії УПЦ, голова журі; Анжела Ракша, завідувачка відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, секретар журі; Горшкова О. Ю., керівниця БФ «Життя Херсон» БО «Центр захисту материнства та дитинства»; Левченко М. Г., кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри культурології, заслужений працівник культури України, декан факультету; Загороднюк В. С., кандидат філологічних наук, член Національної спілки письменників України, голова Херсонської обласної організації НСПУ; Лук’янова С. С., фотохудожник; Чернієнко Ю. М., письменниця, головна бібліотекарка Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки; Друзьякіна М. І., головний спеціаліст управління культури Херсонської міської ради; Новицька Г. І., завідувачка відділу інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Переможцями визначені:

• у номінації «відеореклама»:
    І місце – Аліна Семенова, Ганна Видріна, учениці гімназії № 3 Херсонської міської ради; Богомол Ольга із Недільної школи Храму Святої рівноапостольної Ніни (м. Олешки);
    ІІ місце – Гордієнко Яна, учениця гімназії №1 Херсонської міської ради; Базенко Ілля, учень Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27;
    ІІІ місце – колективні роботи учнів Недільної школи при храмі «Знамення» та Недільної школи при Свято-Касперівському храмі.
    Призом журі відзначений відеопроєкт Борідька Кирила, учня гімназії №16 Херсонської міської ради.
  • у «літературній» номінації:
    І місце – Галушко Артем, учень Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27;
    ІІ місце – Тріус Ольга та Ступіна Ганна, учениці Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27;
    ІІІ місце – Галан Вікторія, учениця Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 52.
  • у номінації «фотографії»:
    І місце – Кацарська Софія, учениця Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27;
    ІІ місце – Пасічник Григорій, учень гімназії №16 Херсонської міської ради;
    ІІІ місце – Капітонов Богдан, учень ЗЗСО № 39 Херсонської міської ради;
  • у номінації «Просвітницький захід» відзначені Котова Наталія Євгенівна (ОЗ «НВК Асканія-Нова») та Густенко Ольга Олександрівна (Херсонська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 52).

Вітаємо учасників та переможців ІV відкритого конкурсу на кращий творчий проєкт «Один раз на все життя» 2021 року!

Роботи переможців можна подивитися тут: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1xvJikA8NzCkj2WaeLYGb7SxgT6ISrGgl