Відео номінація конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя»

До відеономінаціїї за Положенням конкурсу входить відеореклама: відеоролики або буктрейлери (до 3-х хвилин), мультимедійні слайд-презентації (до 20 слайдів).

Якщо діти приймають участь від навчального закладу, то навчальний заклад подає координатору конкурсу до 3-х робіт у кожній номінації.

Творчі роботи надаються в електронному вигляді відповідальному вчителю навчального закладу, керівникам православних «недільних» шкіл, бібліотекарям, які передають їх організаторам конкурсу.

До поданої на конкурс творчої роботи слід додати:

– протокол відбіркового етапу (орієнтовна форма додається);

заявку учасника (орієнтовна форма додається), в якій має бути вказано прізвище та ім’я автора, навчальний заклад, клас, контактні дані координатора, дозвіл на оброблення персональних даних для цілей конкурсу;

відео: захист-презентація роботи учасником (учасниками) – тривалістю до 3-х хвилин).

Конкурсні роботи (у електронному вигляді або посилання на місце розміщення, публікації проєкту в Інтернет, на Google-диску) надсилаються на електронну адресу [email protected]  «Конкурс «Один раз на все життя».

Роботи номінації конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя» за 2021 рік.

Роботи номінації конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя» за 2020 рік.

Нашому роду нема переводу Нескромний Олексій Монастирьок

Дітей багато не буває Ольга Богомол

Роботи номінації конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя» за 2019 рік.

Винниченко Софія шк30 Моя семья

Артемова Даря шк 30 Дитина – дарунок долі Вареник Никита шк30 Моя счастливая семья

Вареник Никита шк30 Моя счастливая семья

Головін Максим шк30 Моя счастливая семья

Добрянький Олег шк30 Краса батьківства

Євгенія Яценко 7в шк30 Сім’я

Зяблов Данііл шк30 моя щаслива родина

Овчинникова Алина шк30 Моя счастливая семья

Осоченко Микита шк30 Краса батьківства

Петренко А.Багатодітна родина – дітей багато не буває!

Попков Иван шк30 Моя счастливая семья

Улибіна Руслана шк48 Багатодітна родина-дітей багато не буває _

Фітель Аня Сонячний НВК 43 Моя щаслива сім’я

І місце Масіч Нікіта шк30 Нехай дитя прийде у світ

ІІ місце Сузір’я лідерів-учні 3 та 9 кл гін.1, Дітей багато не буває!

ІІ місце Учні 10кл Гімн20. Не забувай говорити про любов

ІІІ місце Яковенко Олена шк.27 Багатодітна родина- дітей багато не буває

Роботи номінації конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя» за 2018 рік.

Роботи номінації конкурсу творчих проектів на сімейну тематику «Один раз на все життя» за 2017 рік

Проект “Семья” воскресной школы храма в честь иконы Божией Матери “Знамение”

Проект “Поговорим о семье”  Свято-Касперовский храм